Jaktväska tidigt 1900-tal

Jaktväska tidigt 1900-tal
Jaktväska tidigt 1900-tal
Jaktväska tidigt 1900-tal
Jaktväska tidigt 1900-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAKTVÄSKA, tidigt 1900-tal, skinn, smärting och flätning, kruthorn medföljer

Bruksslitage

363646

2016-02-26