Schackbord på pelarfot

Schackbord på pelarfot
Schackbord på pelarfot
Schackbord på pelarfot
Schackbord på pelarfot
Schackbord på pelarfot
Schackbord på pelarfot
Schackbord på pelarfot
Schackbord på pelarfot

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKBORD på pelarfot, 1800-talets slut, låda i sargen, fanerad i olika träslag, höjd 76, 42 x 41 cm

Bruksslitage, spricka i skiva

363648

2016-02-25