REINHOLD LJUNGGREN litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), "Morgondimma" samt vintermotiv, 2 litografier, provtryck respektive 122/310, signerade R Ljunggren, motivmått 20 x 30 respektive 23 x 30 cm.

Något gulnade

363649

2016-02-26