Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006), "Morgondimma" samt vintermotiv, 2 litografier, provtryck respektive 122/310, signerade R Ljunggren, motivmått 20 x 30 respektive 23 x 30 cm.
Något gulnade
363649
2016-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här