Dorothea Tanning färgetsning

Dorothea Tanning färgetsning
Dorothea Tanning färgetsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOROTHEA TANNING (1910-2012): (2) Figurkompositioner, signerade, 76/100, färgetsningar, bladmått ca 42 x 32 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

363650

2016-02-23