Roland Svensson färglitografi
2016-02-26
363653
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), vintermotiv med fiskebod, färglitografi, numrerad 126/250 och signerad Roland S, motivmått ca 31 x 52 cm
Gulnat blad