Lars Ramstedt färgetsningar

Lars Ramstedt färgetsningar
Lars Ramstedt färgetsningar
Lars Ramstedt färgetsningar
Lars Ramstedt färgetsningar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARS RAMSTEDT (född 1953): (4) "Cirkelkomposition I-IV", signerade Lars Ramstedt 1991, färgetsningar, vardera ca 33 x 24,5 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist, inköpt Galerie Bel Art

Två stycken med trasigt glas

363654

2016-02-23