Sven Erixson färglitopgrafi

Sven Erixson färglitopgrafi
Sven Erixson färglitopgrafi
Sven Erixson färglitopgrafi
Sven Erixson färglitopgrafi
Sven Erixson färglitopgrafi
Sven Erixson färglitopgrafi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SVEN ERIXSON (1899-1970), Drakflygare, signerad Xet och numrerad 267/300, färglitografi, 26 x 34 cm

363660

2016-02-26