Väggur jugend

Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend
Väggur jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, Gustav Becker, Tyskland, mahognyfanerat fodral, skuren jugenddekor, pendel, lod och uppdragsnyckel finns, höjd 127 cm

363665

2016-02-26