Karmstol barockstil

Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil
Karmstol barockstil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, barockstil, 1800/1900-tal, skuret, betsad lövträ, sliten originalklädsel

Bruksslitage

363673

2016-02-26