Greta von Braun Giesenfeld gips

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRETA VON BRAUN GIESENFELD (1892-1976): Föreställande Ellen Rasch Lindqvist, signerad G v Braun Giesenfeld, gips, höjd ca 24 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Skador

363674

2016-02-23