Rumssmycke vas

Rumssmycke vas
Rumssmycke vas
Rumssmycke vas
Rumssmycke vas
Rumssmycke vas
Rumssmycke vas

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

RUMSSMYCKE, Kosta, Mona Morales, VAS, Strömbergshyttan, höjd ca 12 resp 16 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg (Morales)

363677

2016-02-23