Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RUMSSMYCKE, Kosta, Mona Morales, VAS, Strömbergshyttan, höjd ca 12 resp 16 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Zustandsbeschreibung
Smärre nagg (Morales)
363677
2016-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner