Bordslampa 1900-talets andra hälft
2016-02-23
363703
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, alabster, i form av kolonn, total höjd ca 68 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Smärre nagg o missfärgningar