Coasters 1900-tal

Coasters 1900-tal
Coasters 1900-tal
Coasters 1900-tal
Coasters 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COASTERS, 5 st, 1900-tal, vitmetall och mässing, genombrutna kanter, diameter ca 12-14 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Slitage

363707

2016-02-23