Philiip von Schantz, akvareller (4 st)

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Kompositioner" (4), 3 st signerade och daterade v. Schantz -61, en signerad och daterad v. Schantz -58, akvarell på papper, varierade mått (oramade).
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor

363718

2016-02-25