Smyckesskrin Louis XV-stil
Closed
2016-02-23
363721
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SMYCKESSKRIN, 1900-tal, Louis XV-stil, fögylld metallinfattning, fasettslipat glas, djuphäftad dyna, höjd ca 9, 17x11 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Ett gångjärn med skada, bruksslitage