Smyckesskrin Louis XV-stil

Smyckesskrin Louis XV-stil
Smyckesskrin Louis XV-stil
Smyckesskrin Louis XV-stil
Smyckesskrin Louis XV-stil
Smyckesskrin Louis XV-stil
Smyckesskrin Louis XV-stil

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

SMYCKESSKRIN, 1900-tal, Louis XV-stil, fögylld metallinfattning, fasettslipat glas, djuphäftad dyna, höjd ca 9, 17x11 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Ett gångjärn med skada, bruksslitage

363721

2016-02-23