Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
SMYCKESSKRIN, 1900-tal, Louis XV-stil, fögylld metallinfattning, fasettslipat glas, djuphäftad dyna, höjd ca 9, 17x11 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Ett gångjärn med skada, bruksslitage
363721
2016-02-23