Gungstol
2016-02-25
363728
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL-AXEL ADOLFSSON, Gemla, gungstol, ´Isabella´. 1900-talets mitt, svartlackerad, genombruten rygg med spjälor, höjd 114 cm
1 Spjäla med lagning