Gungstol

Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol
Gungstol

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-AXEL ADOLFSSON, Gemla, gungstol, ´Isabella´. 1900-talets mitt, svartlackerad, genombruten rygg med spjälor, höjd 114 cm

1 Spjäla med lagning

363728

2016-02-25