Wodehouse 3 st 1930-tal

Wodehouse 3 st 1930-tal
Wodehouse 3 st 1930-tal
Wodehouse 3 st 1930-tal
Wodehouse 3 st 1930-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WODEHOUSE, P. G. (3). Indiscretions of Archie - The girl on the boat - Jill the reckless. Upplagor från 1930-talet, 9 el. 10 tryckningen.
8vo. Originalband i orange och grönt med omslag. 3 st

Lätt nötta band, delvis nötta omslag, några småskador.

363729

2016-02-25