Wodehouse 3 st 1930-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WODEHOUSE, P. G. (3). Indiscretions of Archie - The girl on the boat - Jill the reckless. Upplagor från 1930-talet, 9 el. 10 tryckningen.
8vo. Originalband i orange och grönt med omslag. 3 st
Lätt nötta band, delvis nötta omslag, några småskador.
363729
2016-02-25