Väggappliquer
Valmis
2016-02-26
363730
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
VÄGGAPPLIQUER, brons, 1900-tal, klassicerande stil, 2 ljusarmar, förgyllda detaljer, höjd ca 36 cm, största vidd ca 25 cm.
Bruks- och åldersrelaterat slitage.