Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGAPPLIQUER, brons, 1900-tal, klassicerande stil, 2 ljusarmar, förgyllda detaljer, höjd ca 36 cm, största vidd ca 25 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

363730

2016-02-26