Roger Metto oljemålning

Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning
Roger Metto oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROGER METTO (född 1964): "Mohawk", signerad på baksidan Roger Metto, olja på duk, 40x80 cm, oramad

Perfekt kondition

363755

2016-03-30