Ljusstakar Carl Carlsson Jönköping

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Carl Carlsson, Jönköping 1826 (1825-27), höjd ca 31 cm

Bruksslitage, obetydliga lagningar, ljusmanschetter saknas

363757

2016-03-08