Philip von Schantz, litografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad v Schantz, numrerad 11/30 Etat II, litografi, bildmått 49x67 cm (oramad).
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor
363758
2016-02-25