Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1900-tal, utfällbar, med i skivan spegel, höjd ca 73, 76x43 cm

Slitage, ett dragknopp saknas

363761

2016-02-25