Karl Axel Pehrson Gula klippor Oélisjön

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Komposition med blommor och fågel vid vattendrag, signerad K A Pehrson -79, olja på papper uppfäst på pannå, 36x48 cm

363763

2016-03-12