Philip von Schantz, litografi
2016-02-25
363767
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med äpplen, signerad v Schantz, e.a, litografi, bildmått 19x32 cm (oramad).
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor