Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med äpplen, signerad v Schantz, e.a, litografi, bildmått 19x32 cm (oramad).
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor
363767
2016-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här