Philip von Schantz, litografi

Philip von Schantz, litografi
Philip von Schantz, litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med äpplen, signerad v Schantz, e.a, litografi, bildmått 19x32 cm (oramad).
Proveniens: I gåva av konstnären till nuvarande ägares mormor

363767

2016-02-25