Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SOFFBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del, skiva i marmor, rikt dekorerad med mässingsbeslag och plaketter i bemålat porslin, stämplad Mariner 1893, höjd ca 49, 93x53 cm
Slitage
363793
2016-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här