Soffbord Louis XVI -stil

Soffbord Louis XVI -stil
Soffbord Louis XVI -stil
Soffbord Louis XVI -stil
Soffbord Louis XVI -stil
Soffbord Louis XVI -stil
Soffbord Louis XVI -stil
Soffbord Louis XVI -stil
Soffbord Louis XVI -stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SOFFBORD, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del, skiva i marmor, rikt dekorerad med mässingsbeslag och plaketter i bemålat porslin, stämplad Mariner 1893, höjd ca 49, 93x53 cm

Slitage

363793

2016-02-25