Ola Billgren
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OLA BILLGREN (1940-2001): Lieman, signerad och daterad Ola Billgren -89, collage och akvarell på papper, ca 38x26 cm
LITTERATUR: Galerie Leger: Ola Billgren - målningar och collage, Malmö 1989, avbildad sidan 57
363822
2016-02-26