Ola Billgren

Ola Billgren
Ola Billgren
Ola Billgren
Ola Billgren

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): Lieman, signerad och daterad Ola Billgren -89, collage och akvarell på papper, ca 38x26 cm
LITTERATUR: Galerie Leger: Ola Billgren - målningar och collage, Malmö 1989, avbildad sidan 57

363822

2016-02-26