Gösta Werner litografi

Gösta Werner litografi
Gösta Werner litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): "Sailorsa" signerad och daterad G Wener -72, 81/260, färlitografi, ca 48x39 cm

363851

2016-02-26