Lage Lindell

Lage Lindell
Lage Lindell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 123/135, färglitografi, ca 79x105,5 cm

363890

2016-03-12