Pianopall

Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall
Pianopall

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIANOPALL, 1900-talets andra hälft, björk, längd ca 95, höjd ca 59 cm

Slitage

363891

2016-02-26