Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ÅKE STRÖMDAHL, bricka med glasskiva, sterlingsilver, Strömdahl, Stockholm 1958, rund, diameter 43 cm, vikt 1755 g
Slitage, glasskivan med kantnagg
363898
2016-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här