Åke Strömdahl bricka i sterlingsilver

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅKE STRÖMDAHL, bricka med glasskiva, sterlingsilver, Strömdahl, Stockholm 1958, rund, diameter 43 cm, vikt 1755 g

Slitage, glasskivan med kantnagg

363898

2016-02-26