Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASSIETTER, 6 st, silver, Svea Svensson, Stockholm 1911, diameter ca 17 cm, vikt ca 812 g
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
En med gravyr, brätten m bucklor
363921
2016-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här