Assietter silver

Assietter silver
Assietter silver
Assietter silver
Assietter silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASSIETTER, 6 st, silver, Svea Svensson, Stockholm 1911, diameter ca 17 cm, vikt ca 812 g
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

En med gravyr, brätten m bucklor

363921

2016-02-24