Bordslampor Louis XVI-stil

Bordslampor Louis XVI-stil
Bordslampor Louis XVI-stil
Bordslampor Louis XVI-stil
Bordslampor Louis XVI-stil
Bordslampor Louis XVI-stil
Bordslampor Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, Louis seize-stil, förgyllda figuriner uppbärande urnor, höjd 47 cm

363923

2016-02-26