Prispokaler mm silver
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PRISPOKALER, 6 st, BÄGARE, 2 st, Ryssland, SKÅL, SERVIETTERINGAR, 2 st, ASSIETTER, 3 st, silver, pokalernas höjd ca 4,5-14,5 cm, totalvikt ca 1130 g
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Med gravyr, bucklor
363926
2016-02-24