Prispokaler mm silver

Prispokaler mm silver
Prispokaler mm silver
Prispokaler mm silver
Prispokaler mm silver
Prispokaler mm silver
Prispokaler mm silver
Prispokaler mm silver
Prispokaler mm silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRISPOKALER, 6 st, BÄGARE, 2 st, Ryssland, SKÅL, SERVIETTERINGAR, 2 st, ASSIETTER, 3 st, silver, pokalernas höjd ca 4,5-14,5 cm, totalvikt ca 1130 g
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Med gravyr, bucklor

363926

2016-02-24