Lekande björnungar

Lekande björnungar
Lekande björnungar
Lekande björnungar
Lekande björnungar
Lekande björnungar
Lekande björnungar
Lekande björnungar
Lekande björnungar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Lekande björnungar, gips, höjd ca 17 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Skador

363933

2016-02-24