Piedestal skulpturhuvud

Piedestal skulpturhuvud
Piedestal skulpturhuvud
Piedestal skulpturhuvud
Piedestal skulpturhuvud
Piedestal skulpturhuvud
Piedestal skulpturhuvud
Piedestal skulpturhuvud
Piedestal skulpturhuvud

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, Kina, lackarbete, dekor av inläggningar i form av insekter, SKULPTUR, keramik, Kina, huvud, höjd ca 14,5 resp 14 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Bruksslitage

363935

2016-02-24