Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JACKIE FERRARA (USA född 1929), Wallyard 4, signerad och daterad Ferrara 9-81(Ed 1), konstruktion, laminerat trä, höjd 34, 80 x 34 cm, medföljer metallställning, höjd 80,5 cm.
363943
2016-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här