Jackie Ferrara skulptur

Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur
Jackie Ferrara skulptur

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JACKIE FERRARA (USA född 1929), Wallyard 4, signerad och daterad Ferrara 9-81(Ed 1), konstruktion, laminerat trä, höjd 34, 80 x 34 cm, medföljer metallställning, höjd 80,5 cm.

363943

2016-02-26