Madeleine Pyk målning

Madeleine Pyk målning
Madeleine Pyk målning
Madeleine Pyk målning
Madeleine Pyk målning
Madeleine Pyk målning
Madeleine Pyk målning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934), målning, blandteknik (gouache mm), signerad och daterad Paris 1973

363949

2016-02-28