Samling figurier

Samling figurier
Samling figurier
Samling figurier
Samling figurier
Samling figurier
Samling figurier
Samling figurier
Samling figurier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMLING FIGURER, ca 30 dlr, bl.a. elastolin

Slitage, skador

363956

2016-02-26