Matsalsbord England

Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSBORD, England, omkring 1900, George III-stil, mahogny, bordet med hjulförsedda fothylsor i mässing, höjd ca 74, 170x106, 2 iläggsskivor bredd 62 resp 50 cm medföljer, 2 tvärslåar medföljer
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

Smärre skador, lagning

363968

2016-02-24