Matsalsbord England
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATSALSBORD, England, omkring 1900, George III-stil, mahogny, bordet med hjulförsedda fothylsor i mässing, höjd ca 74, 170x106, 2 iläggsskivor bredd 62 resp 50 cm medföljer, 2 tvärslåar medföljer
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist
Smärre skador, lagning
363968
2016-02-24