Lar Jonsson

Lar Jonsson
Lar Jonsson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Fågel, signerad Lars Jonsson, 56/310, färglitografi, 50x66 cm

363970

2016-02-26