Nils Tydén oljemålning

Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS TYDÈN (1889-1976), motiv mot Saltsjön och Saltsjö kvarn, signerad N Tydén, olja på pannå, 22,5 x 28 cm

363972

2016-02-28