Dosor 1800-tal

Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal
Dosor 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSOR, 2 st, 1800-tal, porslin och silver med emalj, 6x6 resp 2x7 cm

Slitage, porslin med löst lock

363988

2016-02-26